Kurumsal

Biz Kimiz?

Platinium Eğlence Tesisleri A.Ş. 2016 yılında kurulmuş ve bünyesinde EĞLENJOY markası ile faliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. EĞLENJOY, Bursa kentimizin yeni yıldızı Parkora Yaşam ve Eğlence Merkezi içinde 2000 metrekare kapalı alana sahip Bursa’nın  en büyük eğlence merkezi olması ile beraber “7 den 70 e herkese eğlence” sloganı ile hizmet vermektedir.

Bünyesinde VR sanal gerçeklik parkurları, bowling, bilardo, masa tenisi, karaoke, party room, soft play ve onlarca çeşit oyun makinaları ile vazgeçemeyeceğiniz bir eğlence tesisi haline gelmiştir.

Vizyon

” 7’den 70’e Herkes İçin Eğlence “ sloganı ile yola çıkan EĞLENJOY tüm müşterilerine mutlu ve eğlenceli vakit geçirmesi için tüm ekibiyle özverili bir çalışma sistemine sahiptir. Aynı zamanda eğlenceye dair yeni ufuklar açmak adına daima yeniliklere açık, mutlu bireyler mutlu bireyleri kopyalar gerçeğini amaç edinmiş bir yapıya sahiptir.

Misyon

EĞLENJOY, çocukların aileri ile beraber eğlenceli ve nitelikli zaman geçirmesi için oyun parkurlarımızla hem eğitici hemde eğlendirici oyunlar oynaması ve bütün bunların yanı sıra aileler ve kurumların hoş sohbetler edebileceği ve etkinlikler düzenleyebileceği alanlar yaratmaktadır. EĞLENJOY, sektörün oyuncusu değil yön veren firması olmak için sürekli disiplinli ve özverili bir çalışma içerinde olmayı kendine misyon edilmiştir.